S-1323B34PF-N8TTFU
Part number:
S-1323B34PF-N8TTFU
describe:
IC REG LINEAR 3.4V 150MA SNT-4A
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Package / Case
    4-SMD, Flat Leads
  • Supplier Device Package
    SNT-4A
  • Voltage - Input (Max)
    6.5V
  • Current - Output
    150mA
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    3.4V
  • Voltage - Output (Max)
  • Voltage Dropout (Max)
    0.65V @ 150mA
  • PSRR
    70dB (1kHz)